Ubiquiti rabattkod

(5 betyg)

Hitta nya kampanjer och rabatter på produkter från Ubiquiti. Med en Ubiquiti rabattkod får du rabatt när du handlar i januari.

Butiker med erbjudande på Ubiquiti

Butiker Erbjudande
Teknikproffset Rabatt
Webhallen Rabatt
Ubiquiti UniFi Switch 8xSFP+fanless Layer 2
4 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

Ubiquiti UniFi Switch 8xSFP+fanless Layer 2

Ubiquiti UniFi SmartPower Cable 1.5M
549.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi SmartPower Cable 1.5M

Ubiquiti Recessed ceiling mount for FlexHD Access Point 3pack
799.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti Recessed ceiling mount for FlexHD Access Point 3pack

Ubiquiti UniFi Access card 20-pack
729.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi Access card 20-pack

Ubiquiti UVC-G3-FLEX Ceiling Mount Accessory 3-pack
949.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Digitalt (Nätverk) HEM HUSHÅLL & TRÄDGÅRD Larm & Säkerhet Övervakningskameror Tillbehör

Ubiquiti UVC-G3-FLEX Ceiling Mount Accessory 3-pack

Ubiquiti nanoHD skin black 3-pack
599.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti nanoHD skin black 3-pack

Ubiquiti airMAX GigaBeam Plus 60 GHz Duplex Radio
2 749.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti airMAX GigaBeam Plus 60 GHz Duplex Radio

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 2m, DAC, 10Gbps, svart
529.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 2m, DAC, 10Gbps, svart

UniFi Flex Switch Adapter Kit for Street Light Pole Applications
729.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

UniFi Flex Switch Adapter Kit for Street Light Pole Applications

Ubiquiti UniFi G3 Flex Camera Professional Wall Mount
229.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Digitalt (Nätverk) HEM HUSHÅLL & TRÄDGÅRD Larm & Säkerhet Övervakningskameror Utomhuskameror

Ubiquiti UniFi G3 Flex Camera Professional Wall Mount

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 3m, DAC, 10Gbps, svart
599.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 3m, DAC, 10Gbps, svart

Ubiquiti UniFi patch cable
499.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Adaptrar & Skarvdon DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Nätverkskablar

Ubiquiti UniFi patch cable

Ubiquiti UniFi Access Reader Pro
4 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi Access Reader Pro

Ubiquiti UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch
529.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 10/100/1000Mbps DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk Switchar

Ubiquiti UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch

Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, Indoor, Gigabit
529.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, Indoor, Gigabit

Ubiquiti UniFi AC PRO AP, 3x3 MIMO, 5GHz, 802.3af-at, PoE +, vit
1 498.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk WiFi Extenders

Ubiquiti UniFi AC PRO AP, 3x3 MIMO, 5GHz, 802.3af-at, PoE +, vit

Ubiquiti USW-FLEX Switch
1 149.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 5-Port

Ubiquiti USW-FLEX Switch

Ubiquiti Amplifi Alien Router Kit
7 490.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterTrådlös router

Ubiquiti Amplifi Alien Router Kit

Ubiquiti UniFi Access Starter Kit
6 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Access Starter Kit

Ubiquiti UniFi USW 48 Switch 210W
7 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 48-Port

Ubiquiti UniFi USW 48 Switch 210W

Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE - 8-Port
1 490.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 8-Port

Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE - 8-Port

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE - 16-Port
2 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 16-Port

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE - 16-Port

Ubiquiti UniFi USW Flex Mini - 5-Port / Gigabit Switch
429.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 5-Port

Ubiquiti UniFi USW Flex Mini - 5-Port / Gigabit Switch

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro - 8-Port / Gigabit Switch / Gateway
5 399.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 8-Port

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro - 8-Port / Gigabit Switch / Gateway

Ubiquiti U Fiber - UF-RJ45-10G SFP+ Mottagarmodul
990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på SFP-moduler

Ubiquiti U Fiber - UF-RJ45-10G SFP+ Mottagarmodul

Ubiquiti UniFi Bridge - 60GHz/5GHz PtP Bridge Kit w 1Gbps+ Throughput
6 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi Bridge - 60GHz/5GHz PtP Bridge Kit w 1Gbps+ Throughput

Ubiquiti UniFi USW-24 - 24 ports Gigabit Switch / SFP / PoE
4 995.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 24-Port

Ubiquiti UniFi USW-24 - 24 ports Gigabit Switch / SFP / PoE

Ubiquiti UniFi USW-16 - 16 ports Gigabit Switch / SFP / PoE
4 490.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 16-Port

Ubiquiti UniFi USW-16 - 16 ports Gigabit Switch / SFP / PoE

UniFi Dream Machine - Dual Band 802.11ac / 4x4 Wave 2 AP
3 290.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterTrådlös router

UniFi Dream Machine - Dual Band 802.11ac / 4x4 Wave 2 AP

Ubiquiti UniFi FlexHD
2 149.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi FlexHD

Ubiquiti UAP AC Pro to nanoHD Upgrade Mount 3-Pack
449.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UAP AC Pro to nanoHD Upgrade Mount 3-Pack

Ubiquiti nanoHD skin fabric 3-pack
599.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti nanoHD skin fabric 3-pack

Ubiquiti UniFi US-XG-6POE - 6-Port / Gigabit Switch
7 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 5-Port

Ubiquiti UniFi US-XG-6POE - 6-Port / Gigabit Switch

Ubiquiti airCube AC - AC1200 / Gigabit Ethernet
899.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti airCube AC - AC1200 / Gigabit Ethernet

Ubiquiti UniFi Cloud Key G2
2 049.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Cloud Key G2

Ubiquiti NanoBeam 5GHz AC 19dBi Gen2
1 049.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti NanoBeam 5GHz AC 19dBi Gen2

Ubiquiti UVC-G3-LED IR Range Extender
529.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UVC-G3-LED IR Range Extender

Ubiquiti UniFi - SFP+ DAC cable 1m
249.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på SFP-moduler

Ubiquiti UniFi - SFP+ DAC cable 1m

Ubiquiti U Fiber, RJ45 - SFP Transceiver Module
259.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på SFP-moduler

Ubiquiti U Fiber, RJ45 - SFP Transceiver Module

Ubiquiti N-SW NanoSwitch - 4-port / Gigabit / POE / Outdoor
499.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 5-Port

Ubiquiti N-SW NanoSwitch - 4-port / Gigabit / POE / Outdoor

Ubiquiti ES-16-XG 16-Port / Gigabit Switch / Managed
6 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 16-Port

Ubiquiti ES-16-XG 16-Port / Gigabit Switch / Managed

Ubiquiti ER-RMKIT Edge Router Rackmount kit
299.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti ER-RMKIT Edge Router Rackmount kit

Ubiquiti UniFi G3 Bullet - 1080p Indoor/Outdoor IP HD Camera with Infrared
1 690.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UniFi G3 Bullet - 1080p Indoor/Outdoor IP HD Camera with Infrared

Ubiquiti UMA-D Mesh-Antenn
1 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkWi-Fi Antenn

Ubiquiti UMA-D Mesh-Antenn

Ubiquiti - NanoStation Loco M5
799.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti - NanoStation Loco M5

Ubiquiti Nanostation M5 5GHz incl PoE adapter
999.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti Nanostation M5 5GHz incl PoE adapter

Ubiquiti UniFi AC Outdoor AP Mesh Pro / AC1750
2 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi AC Outdoor AP Mesh Pro / AC1750

Ubiquiti UniFi AP AC Mesh / AC1200
1 049.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi AP AC Mesh / AC1200

Ubiquiti UniFi US-24 - 24-Port / Gigabit Switch / SFP / No PoE
2 349.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 24-Port

Ubiquiti UniFi US-24 - 24-Port / Gigabit Switch / SFP / No PoE

Ubiquiti UniFi US-48 - 48 x GB Ports / 2x SFP / 2x SFP+
4 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 48-Port

Ubiquiti UniFi US-48 - 48 x GB Ports / 2x SFP / 2x SFP+

Ubiquiti UniFi Switch US-16-XG - 16 ports / 10G SFP+
6 149.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 16-Port

Ubiquiti UniFi Switch US-16-XG - 16 ports / 10G SFP+

Ubiquiti UniFi US-8-60W - 8-Port / Gigabit Switch / PoE / Managed
1 239.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 8-Port

Ubiquiti UniFi US-8-60W - 8-Port / Gigabit Switch / PoE / Managed

Ubiquiti UniFi US-8 - 8-Port / Gigabit Switch / Managed
1 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 8-Port

Ubiquiti UniFi US-8 - 8-Port / Gigabit Switch / Managed

Ubiquiti Amplifi HD - AC1750 / Mesh point / 1-pack
1 349.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterMesh

Ubiquiti Amplifi HD - AC1750 / Mesh point / 1-pack

Ubiquiti EdgeSwitch Lite - 48 port / 70 Gbps / 56W
4 790.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 48-Port

Ubiquiti EdgeSwitch Lite - 48 port / 70 Gbps / 56W

Ubiquiti EdgeSwitch Lite - 24 port / 26 Gbps / 25W
2 690.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 24-Port

Ubiquiti EdgeSwitch Lite - 24 port / 26 Gbps / 25W

Ubiquiti Amplifi HD - AC1750 / Mesh  / 3-pack
4 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterMesh

Ubiquiti Amplifi HD - AC1750 / Mesh / 3-pack

Ubiquiti EdgeSwitch - 16-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 150W
3 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 16-Port

Ubiquiti EdgeSwitch - 16-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 150W

Ubiquiti EdgeSwitch - 48-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 500W
9 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 48-Port

Ubiquiti EdgeSwitch - 48-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 500W

Ubiquiti UniFi US-16-150W - 16-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP
3 299.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 16-Port

Ubiquiti UniFi US-16-150W - 16-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP

Ubiquiti Unifi USG PRO 4 - Gigabit Ethernet / Rackmount / SFP
3 890.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterRouter (ej trådlös)

Ubiquiti Unifi USG PRO 4 - Gigabit Ethernet / Rackmount / SFP

Ubiquiti UniFi G3 Dome - Wide-Angle 1080p Dome IP Camera with Infrared / 30 FPS / Microphone
1 690.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UniFi G3 Dome - Wide-Angle 1080p Dome IP Camera with Infrared / 30 FPS / Microphone

Ubiquiti UniFi USG - Security Gateway
1 299.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterRouter (ej trådlös)

Ubiquiti UniFi USG - Security Gateway

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE - AC1200 / 802.3af PoE / 24V Passive PoE
939.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE - AC1200 / 802.3af PoE / 24V Passive PoE

Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO - AC1750 / 802.3af PoE/802.3at PoE+
1 649.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO - AC1750 / 802.3af PoE/802.3at PoE+

Ubiquiti EdgeSwitch - 24-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 500W
6 590.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 24-Port

Ubiquiti EdgeSwitch - 24-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 500W

Ubiquiti EdgeRouter Lite
1 189.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterRouter (ej trådlös)

Ubiquiti EdgeRouter Lite

Ubiquiti AmpliFi Instant - AC1200 / Mesh Router
1 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterTrådlös router

Ubiquiti AmpliFi Instant - AC1200 / Mesh Router

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 1m, DAC, 10Gbps, svart
399.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 1m, DAC, 10Gbps, svart

Ubiquiti UniFi UAP-AC-HD - AC2600 / PoE / MIMO
3 189.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi UAP-AC-HD - AC2600 / PoE / MIMO

Ubiquiti Networks UniFi AC IW
1 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti Networks UniFi AC IW

Ubiquiti Instant 802.3af Adapter. Indoor. Gigabit
269.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på PoE

Ubiquiti Instant 802.3af Adapter. Indoor. Gigabit

Ubiquiti NanoStation Mount
129.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti NanoStation Mount

Ubiquiti UF-MM-10G 10G/LC SR/SFP+ | 2-Pack
549.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på SFP-moduler

Ubiquiti UF-MM-10G 10G/LC SR/SFP+ | 2-Pack

Ubiquiti UniFi G3 micro - 1080p Indoor IP HD Camera with Infrared
2 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UniFi G3 micro - 1080p Indoor IP HD Camera with Infrared

Ubiquiti EdgeRouter - 4-port
2 119.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterRouter (ej trådlös)

Ubiquiti EdgeRouter - 4-port

Unifi Dream Machine Pro w 8xGE 1xSFP+ and 1xGE 1xSFP+WAN no hdd incl.
5 299.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

Unifi Dream Machine Pro w 8xGE 1xSFP+ and 1xGE 1xSFP+WAN no hdd incl.

Edgeswitch 10X 8xGE 2xSFP PoE Passthrough
1 649.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 10/100/1000Mbps DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk Switchar

Edgeswitch 10X 8xGE 2xSFP PoE Passthrough

Ubiqutii LTU Pro is a PtMP 5GHz high-performance subscriber station
2 449.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiqutii LTU Pro is a PtMP 5GHz high-performance subscriber station

Ubiquiti nanoHD Compact Wave2 AP, Gigabit WiFi, Dual-Band, beamforming
2 849.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti nanoHD Compact Wave2 AP, Gigabit WiFi, Dual-Band, beamforming

Ubiquiti Reservdelar Gigabit PoE-portar, 24V, svart
229.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti Reservdelar Gigabit PoE-portar, 24V, svart

Ubiquiti spare PoE48V Giga ports 24watt incl 230V cable
269.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk PoE

Ubiquiti spare PoE48V Giga ports 24watt incl 230V cable

Ubiquiti UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP
3 479.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

Ubiquiti UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP

Ubiquiti 5 GHz PtMP LTU Long-Range Client
2 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti 5 GHz PtMP LTU Long-Range Client

Ubiquiti Rocket 5 GHz AC 500Mbps Gen2
3 849.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti Rocket 5 GHz AC 500Mbps Gen2

Ubiquiti LTU-Lite is a 5 GHz radio w int ant use as a PtMP CPE
1 449.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti LTU-Lite is a 5 GHz radio w int ant use as a PtMP CPE

Ubiquiti spare PoE24V 24watt incl cable for RocketM and others
329.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Adaptrar & Skarvdon DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Nätverkskablar

Ubiquiti spare PoE24V 24watt incl cable for RocketM and others

Ubiquiti Unifi Pro 48Port Gigabit Switch with Layer3 SFP+
7 499.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

Ubiquiti Unifi Pro 48Port Gigabit Switch with Layer3 SFP+

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite
1 499.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite

Ubiquiti UniFi PoE Adapter, 24V 24W, svart
249.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi PoE Adapter, 24V 24W, svart

Ubiquiti airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput
4 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk Routrar Tillbehör

Ubiquiti airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput

UniFi G4 IR LED Extender Accessory
1 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

UniFi G4 IR LED Extender Accessory

UniFi FlexHD Small and sleek 802.11ac 4x4 MU-MIMO
2 599.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

UniFi FlexHD Small and sleek 802.11ac 4x4 MU-MIMO

UVC-G3-FLEX Ceiling Mount Accessory
369.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Digitalt (Nätverk) HEM HUSHÅLL & TRÄDGÅRD Larm & Säkerhet Övervakningskameror Tillbehör

UVC-G3-FLEX Ceiling Mount Accessory

Ubiquiti airMAX GigaBeam Long-Range 60/5 GHz Radio
3 349.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti airMAX GigaBeam Long-Range 60/5 GHz Radio

Ubiquiti 60G Precision Alignment Mount
1 049.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti 60G Precision Alignment Mount

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 13dBi 5pack
3 494.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 13dBi 5pack

Ubiquiti UniFi Access Hub
3 049.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti UniFi Access Hub

Ubiquiti väggmonteringssats med tilt, universal För Nano-Loco
149.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti väggmonteringssats med tilt, universal För Nano-Loco

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack
399.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack

Ubiquiti NanoBeam AC AP, 5 GHz, 16 dBi, PoE Adapter, vit
979.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti NanoBeam AC AP, 5 GHz, 16 dBi, PoE Adapter, vit

Ubiquiti Networks UniFi 6 Long Range
2 390.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti Networks UniFi 6 Long Range

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet - 1440p Indoor/Outdoor IP HD Camera with Infrared
2 490.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet - 1440p Indoor/Outdoor IP HD Camera with Infrared

Ubiquiti Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps 0.5m
249.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps 0.5m

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco, 10 km, 13 dBi, airMAX, PoE, 4
699.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco, 10 km, 13 dBi, airMAX, PoE, 4

Ubiquiti Black Upgradable Casing for UAP-IW-HD 3-Pack
629.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti Black Upgradable Casing for UAP-IW-HD 3-Pack

Ubiquiti EdgeSwitch - 24-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 250W
4 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 24-Port

Ubiquiti EdgeSwitch - 24-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP / 250W

Ubiquiti LTU-Rocket is a Point-to-MultiPoint
4 367.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti LTU-Rocket is a Point-to-MultiPoint

Ubiquiti airMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput
1 999.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti airMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput

Ubiquiti UniFi Dream Machine
3 599.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 450-5400 Mbit/s DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk Routrar

Ubiquiti UniFi Dream Machine

Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell
2 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraSmartHome Kamera

Ubiquiti UniFi Protect G4 Doorbell

Ubiquiti UniFi Access card 20-pack
499.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Access card 20-pack

Ubiquiti UniFi Access Hub
2 499.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Access Hub

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite
1 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite

Ubiquiti UniFi Access Reader Pro
3 590.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Access Reader Pro

Ubiquiti Amplifi Alien Router
3 949.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterTrådlös router

Ubiquiti Amplifi Alien Router

Ubiquiti UniFi 6 Lite Access Point
1 290.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi 6 Lite Access Point

Ubiquiti UniFi G3 Pro - 1080p outdoor IP67
3 890.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UniFi G3 Pro - 1080p outdoor IP67

Ubiquiti UniFi G3 Flex - 1080p / IR /Outdoor
805.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UniFi G3 Flex - 1080p / IR /Outdoor

Ubiquiti UniFi UAP-NanoHD - AC1750 / 802.3af / MU-MIMO
1 949.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi UAP-NanoHD - AC1750 / 802.3af / MU-MIMO

Ubiquiti UniFi Cloud Key G2+
2 169.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Cloud Key G2+

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco / 10 km / 13 dBi / airMAX
649.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco / 10 km / 13 dBi / airMAX

Ubiquiti EdgeRouter X SFP
859.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterRouter (ej trådlös)

Ubiquiti EdgeRouter X SFP

Ubiquiti EdgeRouter X
599.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterRouter (ej trådlös)

Ubiquiti EdgeRouter X

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR - Long Range Access Point AC1350 / 802.3af PoE / 24V Passive PoE
1 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR - Long Range Access Point AC1350 / 802.3af PoE / 24V Passive PoE

Ubiquiti UniFi Cloud Key
849.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti UniFi Cloud Key

Ubiquiti Amplifi HD - AC1750 / Mesh Router
1 590.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterTrådlös router

Ubiquiti Amplifi HD - AC1750 / Mesh Router

Ubiquiti UniFi Video NVR 2TB
4 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NASKabinett

Ubiquiti UniFi Video NVR 2TB

Ubiquiti EdgeRouter 6-port PoE
2 690.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på RouterRouter (ej trådlös)

Ubiquiti EdgeRouter 6-port PoE

Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+
1 449.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Fiberkablage Nätverkskablar

Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+

Ubiquiti Networks UniFi AC IW HD
2 190.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti Networks UniFi AC IW HD

Ubiquiti Cloud Key G2 Rack Mount Accessory
1 490.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt

Ubiquiti Cloud Key G2 Rack Mount Accessory

Ubiquiti nanoHD skin concrete 3-pack
599.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverkAccesspunkt

Ubiquiti nanoHD skin concrete 3-pack

Ubiquiti EdgeSwitch-5XP 5-Port / Gigabit Switch / PoE / Managed
1 199.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 5-Port

Ubiquiti EdgeSwitch-5XP 5-Port / Gigabit Switch / PoE / Managed

Ubiquiti UniFi G4 Pro - 4K outdoor IP67
5 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på NätverkskameraIP-kamera

Ubiquiti UniFi G4 Pro - 4K outdoor IP67

Butiker med en Ubiquiti rabattkod

Teknikproffset

Teknikproffset

Passa på! Bara ett fåtal kvar
Webhallen

Webhallen

Passa på! Bara ett fåtal kvar