Ubiquiti rabattkod

(5 betyg)

Hitta nya kampanjer och rabatter på produkter från Ubiquiti. Med en Ubiquiti rabattkod får du rabatt när du handlar i augusti.

Butiker med erbjudande på Ubiquiti

Butiker Erbjudande
Teknikproffset Rabatt
Webhallen Rabatt
Ubiquiti Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps 0.5m
229.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps 0.5m

Ubiquiti UniFi PoE Adapter, 24V 24W, svart
249.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi PoE Adapter, 24V 24W, svart

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 1m, DAC, 10Gbps, svart
285.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 1m, DAC, 10Gbps, svart

Ubiquiti Rocket 5 GHz AC 500Mbps Gen2
3 099.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti Rocket 5 GHz AC 500Mbps Gen2

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack
396.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack

Ubiquiti USW-FLEX Switch
1 299.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Nätverksswitch

Ubiquiti USW-FLEX Switch

Ubiquiti Amplifi Alien Router Kit
8 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Router

Ubiquiti Amplifi Alien Router Kit

Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE - 8-Port
1 649.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Nätverksswitch

Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE - 8-Port

UniFi Dream Machine - Dual Band 802.11ac / 4x4 Wave 2 AP
3 890.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Router

UniFi Dream Machine - Dual Band 802.11ac / 4x4 Wave 2 AP

Ubiquiti UniFi - SFP+ DAC cable 1m
299.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Övrigt nätverk

Ubiquiti UniFi - SFP+ DAC cable 1m

Ubiquiti UniFi G3 Bullet - 1080p Indoor/Outdoor IP HD Camera with Infrared
1 690.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Nätverkskamera

Ubiquiti UniFi G3 Bullet - 1080p Indoor/Outdoor IP HD Camera with Infrared

Ubiquiti - NanoStation Loco M5
859.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverk

Ubiquiti - NanoStation Loco M5

Ubiquiti UniFi AC Outdoor AP Mesh Pro / AC1750
2 490.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverk

Ubiquiti UniFi AC Outdoor AP Mesh Pro / AC1750

Ubiquiti UniFi US-48 - 48 x GB Ports / 2x SFP / 2x SFP+
4 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Nätverksswitch

Ubiquiti UniFi US-48 - 48 x GB Ports / 2x SFP / 2x SFP+

Ubiquiti UniFi US-16-150W - 16-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP
3 390.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Nätverksswitch

Ubiquiti UniFi US-16-150W - 16-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP

Ubiquiti UniFi US-8-150W - 8-Port / Gigabit Switch / PoE+ / 150W / SFP / Managed
2 359.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Nätverksswitch

Ubiquiti UniFi US-8-150W - 8-Port / Gigabit Switch / PoE+ / 150W / SFP / Managed

Ubiquiti UniFi USG - Security Gateway
1 390.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Router

Ubiquiti UniFi USG - Security Gateway

UniFi Flex Switch Adapter Kit for Street Light Pole Applications
699.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

UniFi Flex Switch Adapter Kit for Street Light Pole Applications

UniFi Dream Router
3 490.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Router

UniFi Dream Router

Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+
1 449.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Mediakonverter Nätverk

Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+

Ubiquiti UniFi G3 Flex Camera Professional Wall Mount
229.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Digitalt (Nätverk) HEM HUSHÅLL & TRÄDGÅRD Larm & Säkerhet Övervakningskameror Utomhuskameror

Ubiquiti UniFi G3 Flex Camera Professional Wall Mount

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 2m, DAC, 10Gbps, svart
529.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 2m, DAC, 10Gbps, svart

Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Point
1 598.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Meshnätverk Nätverk

Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Point

Ubiquiti Reservdelar Gigabit PoE-portar, 24V, svart
229.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti Reservdelar Gigabit PoE-portar, 24V, svart

UVC-G3-FLEX Ceiling Mount Accessory
349.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Digitalt (Nätverk) HEM HUSHÅLL & TRÄDGÅRD Larm & Säkerhet Övervakningskameror Tillbehör

UVC-G3-FLEX Ceiling Mount Accessory

Ubiquiti airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput
4 399.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk Routrar Tillbehör

Ubiquiti airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite
1 248.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite

Ubiquiti UniFi SmartPower Cable 1.5M
549.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi SmartPower Cable 1.5M

Ubiquiti Toolless Quick-Mounts for Ubiquiti CPE Products
329.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk Routrar Tillbehör

Ubiquiti Toolless Quick-Mounts for Ubiquiti CPE Products

Ubiquiti UniFi Lite AP with Wi-Fi 6 dual-band 2x2 MIMO
1 449.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti UniFi Lite AP with Wi-Fi 6 dual-band 2x2 MIMO

Ubiquiti UniFi Switch 8xSFP+fanless Layer 2
4 299.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

Ubiquiti UniFi Switch 8xSFP+fanless Layer 2

Ubiquiti Recessed ceiling mount for FlexHD Access Point 3pack
849.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti Recessed ceiling mount for FlexHD Access Point 3pack

Unifi Dream Machine Pro w 8xGE 1xSFP+ and 1xGE 1xSFP+WAN no hdd incl.
4 999.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Switchar

Unifi Dream Machine Pro w 8xGE 1xSFP+ and 1xGE 1xSFP+WAN no hdd incl.

UniFi Protect G4-PRO Camera w 4K and 3x optical zoom
6 499.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING

UniFi Protect G4-PRO Camera w 4K and 3x optical zoom

Ubiquiti Amplifi Alien Router
3 990.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Router

Ubiquiti Amplifi Alien Router

Ubiquiti UniFi Access Reader Pro
4 049.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Ubiquiti UniFi Access Reader Pro

Ubiquiti airMAX GigaBeam Plus 60 GHz Duplex Radio
2 749.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Accesspunkter DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk

Ubiquiti airMAX GigaBeam Plus 60 GHz Duplex Radio

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco / 10 km / 13 dBi / airMAX
659.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverk

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco / 10 km / 13 dBi / airMAX

Ubiquiti EdgeRouter X SFP
999.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Router

Ubiquiti EdgeRouter X SFP

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR - Long Range Access Point AC1350 / 802.3af PoE / 24V Passive PoE
1 089.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverk

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR - Long Range Access Point AC1350 / 802.3af PoE / 24V Passive PoE

Ubiquiti UniFi 6 Pro Access Point
1 999.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Trådlöst nätverk

Ubiquiti UniFi 6 Pro Access Point

Butiker med en Ubiquiti rabattkod

Teknikproffset

Teknikproffset

Passa på! Bara ett fåtal kvar
Webhallen

Webhallen

Passa på! Bara ett fåtal kvar