Mikrotik rabattkod

(3 betyg)

Hitta nya kampanjer och rabatter på produkter från Mikrotik. Med en Mikrotik rabattkod får du rabatt när du handlar i januari.

Butiker med erbjudande på Mikrotik

Butiker Erbjudande
Teknikproffset Rabatt
Webhallen Rabatt
Mikrotik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m
479.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Fiberkablage Nätverkskablar

Mikrotik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Mikrotik S+85DLC03D SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm
799.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Fiberkablage Nätverkskablar

Mikrotik S+85DLC03D SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm

Mikrotik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT outdoor 18p switch with 15 PoE and SFP
1 899.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 10/100Mbps DATORER & KRINGUTRUSTNING Nätverk Switchar

Mikrotik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT outdoor 18p switch with 15 PoE and SFP

MikroTik CRS309-1G-8S+IN - 8-Port / Gigabit Switch
3 290.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 8-Port

MikroTik CRS309-1G-8S+IN - 8-Port / Gigabit Switch

MikroTik CRS305-1G-4S+IN- 5-Port / Gigabit Switch
1 790.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på 5-Port

MikroTik CRS305-1G-4S+IN- 5-Port / Gigabit Switch

Mikrotik HGO-antenna-OUT dualband RP-SMA Male connector outdoor use
169.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Antenner & Tillbehör HEMELEKTRONIK Ljud & Bild TV & Tillbehör

Mikrotik HGO-antenna-OUT dualband RP-SMA Male connector outdoor use

Mikrotik SFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C
399.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Interna Strömkablar & Adaptrar

Mikrotik SFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C

Mikrotik 48V2A96W 48V 2A 96W power supply with plug
549.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Okategoriserade produkter

Mikrotik 48V2A96W 48V 2A 96W power supply with plug

Mikrotik 18POW 24VoltDC 0.8A 230VAC power supply
119.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Apparatkablar DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar

Mikrotik 18POW 24VoltDC 0.8A 230VAC power supply

Mikrotik 48POW 48VoltDC 0.7A 230VAC
279.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på Apparatkablar DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar

Mikrotik 48POW 48VoltDC 0.7A 230VAC

Butiker med en Mikrotik rabattkod

Teknikproffset

Teknikproffset

Passa på! Bara ett fåtal kvar