Köp TP-Link, Gigabit interface konverter med rabatt

TP-Link, Gigabit interface konverter
294.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Mediakonverter Nätverk

TP-Link, Gigabit interface konverter

Teknikproffset

Teknikproffset

TP-Link, Gigabit interface konverter säljs hos Teknikproffset i kategorin DATORER & KRINGUTRUSTNING Mediakonverter Nätverk och under varumärket TP-LINK. Se alla rabatter och kampanjer på Teknikproffset.

Produktinformation

TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 10km

Kampanjpris med TP-Link, Gigabit interface konverter rabattkod

294 kr *

Ordinarie pris 779 kr
Frakt 49 kr

*Med förbehåll om eventuell prisavvikelse.