Köp TP-Link, Gigabit interface konverter-Mini gbic med rabatt

TP-Link, Gigabit interface konverter-Mini gbic
269.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Mediakonverter Nätverk

TP-Link, Gigabit interface konverter-Mini gbic

Teknikproffset

Teknikproffset

TP-Link, Gigabit interface konverter-Mini gbic säljs hos Teknikproffset i kategorin DATORER & KRINGUTRUSTNING Mediakonverter Nätverk och under varumärket TP-LINK. Se alla rabatter och kampanjer på Teknikproffset.

Produktinformation

TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 550m

Kampanjpris med TP-Link, Gigabit interface konverter-Mini gbic rabattkod

269 kr *

Ordinarie pris 779 kr
Frakt 49 kr

*Med förbehåll om eventuell prisavvikelse.