Köp TP-Link, Fiber SC multimode - 1000 Mbps med rabatt

TP-Link, Fiber SC multimode - 1000 Mbps
579.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Mediakonverter Nätverk

TP-Link, Fiber SC multimode - 1000 Mbps

Teknikproffset

Teknikproffset

TP-Link, Fiber SC multimode - 1000 Mbps säljs hos Teknikproffset i kategorin DATORER & KRINGUTRUSTNING Mediakonverter Nätverk och under varumärket TP-LINK. Se alla rabatter och kampanjer på Teknikproffset.

Produktinformation

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. Upp till 0,55 kilometer med 50/125 kabel, 0,22 km med 62,5/125 kabel. 850 nm. Mått(BxDxH): 95x73x27 mm.

Kampanjpris med TP-Link, Fiber SC multimode - 1000 Mbps rabattkod

579 kr *

Ordinarie pris 779 kr
Frakt 49 kr

*Med förbehåll om eventuell prisavvikelse.