Köp DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast med rabatt

DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast
69.00:- kampanj Giltig tillsvidare

Rabatt på DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Nätverkskablar Fiberkablage

DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast

Teknikproffset

Teknikproffset

DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast säljs hos Teknikproffset i kategorin DATORER & KRINGUTRUSTNING Datorkablar Nätverkskablar Fiberkablage och under varumärket DELTACO. Se alla rabatter och kampanjer på Teknikproffset.

Produktinformation

Skarvdon för att sätta i boxar, patchpaneler eller annan utrustning.

Kampanjpris med DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast rabattkod

69 kr *

Ordinarie pris 79 kr
Frakt 29 kr

*Med förbehåll om eventuell prisavvikelse.